MASKA

AGENCJA EVENTOWA

Najlepsze imprezy
firmowe w Polsce

Animacje dla dzieci

Na życzenie klienta nasze animatorki zorganizują dzieciom czas wolny . Animacje zawsze dostosowane są do wieku dzieci , dlatego każde z nich z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ich charakter zawsze zależy od miejsca oraz charakteru imprezy . Nieco inaczej będą one przebiegać wewnątrz pomieszczeń a nieco inaczej w plenerze podczas Pikników firmowych i rodzinnych. W programie m.in. :

 

animacja01ZABAWY Z CHUSTĄ KLANZY

Chusta KLANZY to duża kolorowa chusta animacyjna przypominająca swoim wyglądem spadochron. Ze względu na możliwość tworzenia za pomocą niej oryginalnych zabaw tak uwielbianych przez dzieci stała się już nieodłącznym rekwizytem profesjonalnych animatorów.

animacja02MALOWANIE BUZIEK

Dzięki kolorowym malunkom każde z dzieci obecnych na zabawie wcieli się w ulubioną bajkową postać .W przypadku dziewczynek będzie to najczęściej Królewna Śnieżka ,a w przypadku chłopców-Spiderman.

 

animacja03MODELOWANIE BALONÓW

(BALONOWE KWIATKI, ZWIERZAKI, MIECZE)

Tworzenie wraz z dziećmi kolorowych zwierzątek oraz rekwizytów za pomocą nadmuchanych Balonów jest atrakcją niezwykle przez nich lubianą Kolorowe zwierzątka wzbudzają ciekawość i dodają kolorytu każdej organizowanej przez nas imprezie.

 

animacja04KĄCIK ARTYSTYCZNY

W kąciku artystycznym dzieci mają okazje popisać się swoją kreatywnością , wraz z animatorką malują kredkami, wyklejają, wycinają i tworzą gigantyczne obrazy.

 

animacja05MEGA TWISTER

(BALONOWE KWIATKI, ZWIERZAKI, MIECZE)

Jeśli podczas imprezy są obecne również nieco starsze dzieci , organizujemy dla nich grę Twister. Twister jest grą wybitnie integracyjną dlatego grać w nią mogą również rodzice a ponadto :

GRY I ZABAWY MUZYCZNO-RUCHOWE

Tańce integracyjne, gry , konkursy , zabawy , rebusy , zagadki

OFERTA OBEJMUJE

  • Gry i zabawy pod okiem profesjonalnych animatorek
  • Czas i liczba zabaw ustalana indywidualnie