MASKA

AGENCJA EVENTOWA

Najlepsze imprezy
firmowe w Polsce

Dmuchane atrakcje dla dzieci

Kolorowe dmuchańce to atrakcje które wśród dzieci cieszą się ogromną popularnością. Dlatego stały się już nieodłącznym elementem rodzinnych pikników. Większość naszych urządzeń ( zamek do skakania, basen z piłkami , trampolina) może być używana również w pomieszczeniu ! W naszej ofercie znajdują się :

 

 

Zamek do skakania

dmuchance01dmuchance02Dmuchany kolorowy zamek na którym dzieci bawią się odbijając od ścian i podłogi Wymiary urządzenia to : 5m x 5m ,Bawić może się na nim jednocześnie 8 dzieciZasilanie : 230V / 1,1 kW.


 

Basen z kulkami

dmuchance03dmuchance04Proponujemy państwu wynajem piankowych kostiumów do zabawy w Walkę SumoDzięki kostiumom w kilka sekund przeobrazicie się w japońskich zawodników ,oraz będziecie mogli skakać po przeciwnikach nie robiąc im najmniejszej krzywdy. Jest to bardzo popularna atrakcja na piknikach firmowych i integracyjnych.


 

Trampolina

dmuchance05dmuchance06Jedna z najstarszych i najbardziej popularnych atrakcji dla dzieci nie wymagająca zasilania. Trampolina dla bezpieczeństwa otoczona jest siatką , wchodzi się na nią po drabince.Zasilanie nie jest potrzebne.


 

Zjeżdżalnia

dmuchance07dmuchance08Jest to zawsze jedna z głównych atrakcji dla dzieci . Jest ona znakomitym uzupełnieniem rodzinnych pikników i innych imprez plenerowych dlatego też wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Wymiary urządzenia to : 8 m wys./ 13m dł./ 6 m szer. Bawić może się na nim jednocześnie 12 dzieci Zasilanie : 230V / 1,5 kW.


 

Statek – Plac zabaw

dmuchance09dmuchance10Ten ogromny Statek mieści w sobie powierzchnie do skakania , mini zjeżdżalnie oraz dmuchany tor przeszkód.
Wymiary urządzenia to: 13m x 5m , bawić może się na nim jednocześnie 10 dzieci. Zasilanie: 230V / 4 kW.


 

Tor przeszkód

dmuchance11dmuchance1216 metrowy tor przeszkód pełen atrakcji , takich jak : wspinanie , zjeżdżanie z mini zjeżdżalni , czołganie ,przeciskanie , slalom .Zabawa jest w pełni bezpieczna ponieważ odbywa się na miękkim dmuchanym podłożu.
Wymiary urządzenia to : 16m x 4 m, bawić może się na nim jednocześnie 15 dzieci. Zasilanie: 230V / 2x 1,1 kW


 

Zjeżdżalnia połykacz

dmuchance13dmuchance14Dzieci wchodzą do środka paszczy a następnie ślizgają się po ogonie. Wymiary urządzenia to : 6m x 10 m ,bawić może się na nim jednocześnie 6 dzieci Zasilanie 230 V / 4 kW.

  

OFERTA OBEJMUJE

  • Wynajem urządzeń na 8h
  • Obsługę urządzeń i animację zabawy
  • Przy wynajmie większej liczby atrakcji udzielamy korzystnych rabatów