MASKA

AGENCJA EVENTOWA

Najlepsze imprezy
firmowe w Polsce

Team bulding

Team bulding jest to budowanie zespołu za pomocą różnego rodzaju aktywności kreatywnej i sportowej. Dzięki niej uczestnicy poznają swoje słabe i mocne strony Zajęcia Team Bulding wzbogacają relacje w grupie i integrują ją ,a między jej członkami pojawia się współpraca , zaufanie a nawet przyjaźń . Przykładowe zabawy / konkurencje.


 

team01Wyścig na skrzynkach

Zabawa polega na tym że grupa dostając o jedną skrzynkę mniej niż jest osób uczestniczących w zabawie ma za zadanie pokonać wyznaczoną trasę w czasie krótszym od przeciwników.


 

team02Ludzkie Gąsienice

Zabawa polegająca na wyścigach w specjalnych matach przypominających gąsienice, wymaga ona dobrej komunikacji ,zwinności oraz pracy zespołowej.


 

team03Hydraulik

Konkurencja w której uczestnicy muszą w jak najszybszym tempie wydostać ukrytą w rurze piłeczkę. Trudności dodaje fakt że rura w niektórych miejscach jest dziurawa , drużyny muszą się więc wykazać dużą dozą kreatywności i współpracy.


 

team04Wieloosobowe narty

Zabawa polegająca na wyścigach w specjalnych pięcioosobowych nartach, kluczem do zwycięstwa jest doskonała współpraca w zespołach.


 

team05Potrójne spodnie

Wyścig w tak uszytych spodniach nie jest łatwym zadaniem , wygrywa ekipa która wykaże się lepszym zgraniem i koordynacją ruchową.


 

team06Przeciąganie liny

Chyba najstarsza na świecie rywalizacja zespołowa ,mobilizująca uczestników do wspólnego wysiłku oraz przysparzająca wielu zabawnych sytuacji zarówno uczestnikom jak i obserwatorom zawodów.


 

team07Mega Twister

Popularna gra w której pionkami są uczestnicy imprezy .Zasady polegają na tym że należy położyć odpowiednią część ciała na wyznaczone przez wskaźnik kolorowe pole .Ten kto straci równowagę i padnie na matę odpada z gry . Zwycięzcą jest zawodnik ,który pozostanie ostatni na macie Twister jest grą wybitnie integracyjną która potrafi rozśmieszyć do łez, jednocześnie może w nią grać 20 osób

 

 

 

OFERTA OBEJMUJE

  • Określona liczba konkurencji 
  • Opiekę i prowadzenie zabaw przez profesjonalnych animatorów