MASKA

AGENCJA EVENTOWA

Najlepsze imprezy
firmowe w Polsce

Urządzenia rekreacyjne

RING BOKSERSKI / GLADIATOR

ur01ur02Ring bokserski to 2 atrakcje w jednym ponieważ urządzenie w jednej chwili może służyć jako ring , a za chwilę po zaledwie 5 minutach można go zamienić w Arenę Gladiatorów. Podczas walki bokserskiej uczestnicy rywalizują ze sobą ubrani w kaski ochronne i duże piankowe rękawice, natomiast podczas walki gladiatorów uczestnicy stojąc na specjalnych podestach usiłują zrzucić przeciwnika za pomocą specjalnych piankowych kijów.


 

SUMO

ur03ur04Proponujemy państwu wynajem piankowych kostiumów do zabawy w Walkę Sumo. Dzięki kostiumom w kilka sekund przeobrazicie się w japońskich zawodników, oraz będziecie mogli skakać po przeciwnikach nie robiąc im najmniejszej krzywdy.
Jest to bardzo popularna atrakcja na piknikach firmowych i integracyjnych


 

ZORBING

ur05ur06Kula sferyczna jest to podwójnie wypełniona przezroczysta kula wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa PCW . Składa się z dwóch kul zewnętrznej ( o średnicy ok.3 metrów ) i wewnętrznej ( o średnicy ok. 2 metrów )
Zorbing jest to zabawa z kulą . Ochotnik wchodzi do środka przez specjalny otwór , zapina pasy i zaczyna poruszać się wraz z nią . Zabawa gwarantuje niesamowite wrażenia , emocje oraz duży zastrzyk adrenaliny
Może ona przybierać różne formy : toru przeszkód , slalomu , wyścigów z wykorzystanie dwóch kul. Zorbing jest idealną atrakcją na wszelkie imprezy plenerowe , pikniki i imprezy firmowe. Sprawdza się również jako prezent na urodziny , wieczór panieński lub kawalerski.


 

BYK RODEO

ur07ur08Interaktywny byk pneumatyczny jest idealnym urządzeniem do rywalizacji drużynowej
Kowboj musi jak najdłużej utrzymać się na byku a utrudniają mu w tym 4 osoby z drużyny przeciwnej ciągnąć byka raz w jedną, raz w druga stronę :)


 

TRAMBAMBULA-PIŁKARZYKI

ur09ur10Proponujemy państwu wynajem profesjonalnych stołów do trambambuli czyli popularnych piłkarzyków . Najczęściej wynajmujemy 3 stoły i organizujemy turniej w którym mecze rozgrywa sześć dwuosobowych drużyn .
W drodze turniejowej piramidy wyłaniane są dwie najlepsze drużyny które rozgrywają pojedynek finałowy
Zwycięska drużyna otrzymuje pamiątkowe medale.


 

SIŁOWANIE NA RĘKĘ

ur11ur12Proponujemy państwu wynajem profesjonalnych stołów do armwrestling-u czyli siłowania na rękę. Wymiary i wykonanie stołów jest zgodne ze światowymi standardami tak więc mogą być one wykorzystywane w profesjonalnych zawodach i turniejach.
Na naszych imprezach siłowanie na rękę przybiera formę dobrej zabawy w której goście rywalizują ze sobą w różnych kategoriach : mężczyźni , kobiety i dzieci.
Nad całością czuwa nasz sędzia który dopilnuje prawidłowości przebiegu rywalizacji. Zwycięzcy otrzymują pamiątkowe medale .


 

GIGANTYCZNE PIŁKARZYKI

ur13ur14Dmuchane boisko to jak by gigantyczna trambambula w której piłkarzyki zastąpione zostają uczestnikami zabawy którzy rywalizują ze sobą w dwóch pięcioosobowych zespołach . Utrudnieniem dla zawodników jest ograniczenie możliwości ruchu poprzez przypięcie każdego z nich do poprzeczki.Aby odnieść zwycięstwo konieczna jest więc współpraca i komunikacja pomiędzy członkami poszczególnych zespołów.Ograniczenie swobody i nietypowe warunki są gwarancją Dobrej zabawy i uśmiechów zarówno wśród uczestników jak i obserwatorów. Gra stanowi doskonała rozrywkę dla wszystkich uczestników niezależnie od płci i wieku.


 

MULTI-ARENA SPORTOWA

ur15ur16Multi-Arena Sportowa czyli 4 konkurencje na jednym boisku. Na tej efektownej arenie można przeprowadzać następujące konkurencje:
-piłka nożna na linach bungee
-koszykówka-rugby
-siatkówka bungee
-bungee football 3 na 3
Podczas niektórych zabaw zawodnicy przyczepiani są specjalnymi linami do podłoża, tak wiec mogą poruszać się tylko w ograniczonym zakresie co dodatkowo podnosi atrakcyjność i przysparza wielu zabawnych sytuacji. !Zabawa jest w pełni bezpieczna ponieważ odbywa się na miękkim dmuchanym podłożu, mogą Się w nią bawić zarówno dorośli jak i dzieci (od 6 do 12 osób jednocześnie )


 

TOR PRZESZKÓD „EXTREME”

ur17ur18Imponujący swoim wyglądem dmuchany tor przeszkód dla dorosłych i młodzieży .
9 różnych przeszkód sprawdzi sprawność uczestników na wszelkie możliwe sposoby. przeciskanie , czołganie, wchodzenie na ścianę , zjeżdżalnia , wąskie tunele , pajęczyna i inne dmuchane przeszkody z którymi muszą zmierzyć się uczestnicy.
Doskonała propozycja do rywalizacji grupowej (sztafety ) i jeden na drugiego.

 

 

 

OFERTA OBEJMUJE

  • Wynajem urządzeń na 8h 
  • Obsługę urządzeń i animację zabawy
  • Przy wynajmie większej liczby atrakcji udzielamy korzystnych rabatów